BorDACH - Więźby i pokrycia dachowe - odśnieżanie dachów, zaśnieżonych pokryć dachowych, wywóz śniegu - BorDACH Więźby i pokrycia dachowe. Kompleksowe prace i roboty budowlane - Usługi dekarskie, krycie dachów, remonty dachów, naprawę pokrycia dachowego oraz rozbiórki dachów. Naprawimy nieszczelność dachu oraz renowację pokrycia dachowego. Wykonamy prace dekarskie, cięcie i przeginanie blach, montaż okien dachowych, ocieplenia i docieplenia dachów. W ofercie posiadamy również profesjonalne odśnieżanie dachów z wywozem śniegu. Świadczymy komplekowe usługi związane z budową domu od fundamentu pod dach Warszawa

Przejdź do treści


Jednym z najczęściej występujących uszkodzeń dachówek jest awaria izolacji przeciwwilgociowej. Na jej skutek od podłoża odrywają się okładziny ceramiczne i dochodzi do tzw. zwilgocenia pomieszczeń położonych poniżej. Zagrożenie dla konstrukcji budynku oraz niszczący wpływ śniegu na ich stan techniczny są poważne i nie można ich lekceważyć.

Śnieg na dachu to zimą zjawisko tak powszechne, że praktycznie przestaliśmy je zauważać, a jeśli już zwracamy na nie uwagę, to częściej wzbudza ono u nas pozytywne skojarzenia. Dopiero katastrofy budowlane, w których giną ludzie uświadamiają nam, że ten niepozorny, biały puch może być przyczyną dużego niebezpieczeństwa. Zaledwie 15 centymetrowa warstwa lodowo - śnieżna na powierzchni 1m2 może ważyć nawet 150 kg! Także odśnieżanie dachów to sprawa bardzo istotna, aby nie dupuścić do tragedii.

Odśnieżony dach to nie tylko obowiązek ale również bezpieczeństwo domowników, pracowników oraz klientów Państwa firm. Dla porównania warto nadmienić, że podobne obciążenia na więźbę dachową przenoszą dachówki betonowe i ceramiczne.

odśnieżanie dachu zimą, zima, dach, śnieg, dachy, odśnieżanie, zimą, na dachu, warszawa, jozefow, otwock, odśnieżanie w otwocku, odśniezanie w józefowie, odśnieżanie falenica, odśniezanie warszawa wawer, okolice
Wróć do spisu treści